Dusze

Historia duszy człowieka zarówno za życia, jak i po jego śmierci.

Po długiej analizie i wielu Państwa sugestiach postanowiliśmy zrealizować kolejny projekt filmowy – „Dusze”, który w prosty...
50%
uzbierano: 1 611 739 zł
cel: 3 200 000 zł

Płatności cykliczne – Jeśli uważasz, że warto wspierać nasze projekty i chciałbyś cyklicznie przeznaczać na ten cel nawet niewielkie, wybrane przez siebie kwoty, udostępniamy wygodne narzędzie do realizacji. Płatności cykliczne płatne co miesiąc na konto Fundacji, w odróżnieniu od tradycyjnych przelewów bankowych wykonywane są automatycznie po dokonaniu autoryzacji karty kredytowej (lub karty prepaid) przy pierwszej wpłacie.

Wesprzyj projekt
Projekt wsparty 54 razy

Dusze

Dusze

Szanowni Państwo!

Już dwukrotnie udowodniliśmy, że wspólnie możemy dokonać rzeczy wielkich. Bez pomocy darczyńców nie ukazałyby się filmy „Dwie Korony” oraz „Miłość i Miłosierdzie”, które istotnie wpłynęły na życie wielu ludzi. Międzynarodowa dystrybucja kinowa tych filmów i przepiękne świadectwa osób, które podzieliły się swoimi wrażeniami po obejrzeniu produkcji potwierdzają, że było warto.

Po długiej analizie i wielu Państwa sugestiach postanowiliśmy zrealizować kolejny projekt filmowy – „Dusze”, który w prosty i zrozumiały dla każdego sposób przedstawi historię duszy ludzkiej i jej wędrówki po zaświatach.

Poruszone w produkcji tematy będą dotyczyły dusz zarówno żyjących w ludzkich ciałach, jak i tych, które opuściły już ziemski świat. Film porusza niezwykle ważną i delikatną tematykę.

„Dusze” opowiadającym historię duszy człowieka zarówno za życia, jak i po jego śmierci. Scenariusz inspirowany był spisanymi wizjami mistyków, którzy mieli łaskę spotkania się z duszami czyśćcowymi. Film będzie jednocześnie źródłem istotnej wiedzy, jak i wielką ucztą muzyczną. Specjalne efekty wizualne podkreślą dynamiczną akcję. W produkcji wezmą udział amerykańscy i polscy aktorzy.

W obecnym czasie, gdy tak łatwo jest zapomnieć o własnej duszy, duszach najbliższych i osób zmarłych, taki film jest bardzo potrzebny.

Zachęcamy do wsparcia produkcji „Dusze”. Warto stać się współtwórcą współczesnej ewangelizacji!

Podziękowania

180 zł
  • DVD z autografem reżysera Michała Kondrata (jeden z filmów: “Dwie korony”,
    “Matteo”, “Jak pokonać szatana”, “Miłość i Miłosierdzie”).
300 zł
  • DVD z autografem reżysera Michała Kondrata (jeden z filmów: “Dwie korony”, “Matteo”, “Jak pokonać szatana”, “Miłość i Miłosierdzie”).
  • Podziękowanie w napisach końcowych filmu “Dusze”.
800 zł
  • DVD z autografem reżysera Michała Kondrata (jeden z filmów: “Dwie korony”, “Matteo”, “Jak pokonać szatana”, “Miłość i Miłosierdzie”).
  • Podziękowanie w napisach końcowych filmu “Dusze”.
  • Zaproszenie na uroczystą premierę filmu “Dusze”.

Wszystkich wpłacających, upoważnionych do odebrania specjalnej formy podziękowań prosimy o przesłanie maila z potwierdzeniem wpłaty na adres: fundacja@kolbe.org.pl.

Dusze w czyśćcu cierpiące bardzo potrzebują naszej modlitwy.
Wierzę, że film „Dusze” zachęci wiele osób na całym świecie, by rozpocząć
krucjatę modlitewną w ich intencji.

W ten sposób możemy udzielić im pomocy na skalę, jakiej nigdy nie było.

Michał Kondrat - reżyser

Wszyscy darczyńcy

11. 10. 2020

Iza G.

12. 10. 2020

Joanna

20. 10. 2020

JWojcieski

01. 10. 2020

Anonim

Najnowsi darczyńcy

11. 10. 2020

Iza G.

12. 10. 2020

Joanna

20. 10. 2020

JWojcieski

01. 10. 2020

Anonim

Pełna lista darczyńców

Zapisz się do newslettera

Wyślij nam swój adres e-mail, a będziemy przesyłać Ci aktualne informacje dotyczące nowych filmów.

Chcę otrzymywać od Fundacji Filmowej Kolbe informacje dotyczące serwisu
kolbe.org.pl. Zgodę mogę wycofać w każdym momencie

Rozwiń
Zwiń

Bądź na bieżąco!

Wejdź na nasze konta social media i sprawdź,
co u nas nowego.